O nas

Teatr Ognia „Bohema” tworzy grupa przyjaciół znających się od wielu lat i mających do siebie bezgraniczne zaufanie. W końcu podczas pokazu nasze zdrowie i życie zależy od partnera, z którym wykonujemy ogniowe ewolucje. A kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, którzy uwielbiają zadziwiać - zarówno publiczność, od której zbieramy burzliwe oklaski, jak też siebie samych. Im mocniej reagują widzowie na nasze harce z ogniem, tym bardziej czujemy się spełnieni. Samych siebie zadziwiamy, gdy nasze projekty nabierają realnych kształtów, mimo iż często w fazie ich obmyślania kręciliśmy głową z niedowierzaniem – „nie, tego nie da się zrobić”. Traktujemy zabawę z ogniem bardzo poważnie, czujemy wielki respekt dla naszego żywiołowego przyjaciela, traktujemy go wręcz jak członka rodziny, a On pozwala nam na coraz więcej i stopniowo odkrywa przed nami kolejne stopnie wtajemniczenia. Żyjemy ze sobą już jakiś czas, a nasza współpraca ciągle nabiera rumieńców.

Nazywamy się ”Teatrem Ognia” nie bez przyczyny. Każdy nasz show to mini widowisko teatralne – czytelny scenariusz, doskonale dobrana i zmiksowana muzyka, często podkład narratora. Każdy nasz pokaz to historia, którą chcemy Wam opowiedzieć, ogień gra rolę pierwszoplanową, a my jako aktorzy drugiego planu staramy się mu dorównać.

Mamy wielką nadzieję, iż po zapoznaniu się z naszą ofertą postanowicie zobaczyć nas w akcji. Zapewniamy Was, iż będzie to przeżycie warte wydanych pieniędzy.

tl_files/galerie foto/ognie-bobrowa/ognie-bobrowa40.jpg